Mój pierwszy raz – dochód pasywny w abonamencie

prowizja z abonamentów medycznychZarabianie na abonamencie chodziło mi po głowie już wcześniej.

Kilka lat temu prowadząc swój biznes stacjonarny zastanawiałem się czy można wprowadzić abonamentową usługę rejestracji samochodów. Ostatecznie niestety nie znalazłem na to rozwiązanie chętnych i po dziś dzień pobieramy opłaty za każde wykonane zlecenie.

Prawo przyciągania

W ubiegłym roku uśmiechnęło się do mnie szczęście i przyciągnąłem do siebie powszechną usługę abonamentową
na której mogłem zacząć zarabiać.

Polska firma wprowadziła możliwość zarabiania na abonamencie dla partnerów sprzedających pakiety medyczne czyli abonamentową prywatną opiekę medyczną. Płacisz ryczałtową kwotę co miesiąc w zamian za co dostajesz nielimitowany dostęp do lekarzy, diagnostyki i innych świadczeń w zależności od wybranej wersji usługi.

Zostałem niezależnym partnerem firmy S7 Sp. z o.o. bez dłuższego namysłu i rozpocząłem działania propagandowe wśród bliższych i dalszych znajomych oraz wśród klientów naszej stacjonarnej firmy.

Jako partner posiadam też dostęp do własnego panelu administracyjnego dostępnego online gdzie mogę śledzić skuteczność swoich działań.

Dochód pasywny w abonamencie

Jakież było moje zadowolenie gdy pewnego zimowego poranka zobaczyłem swój pierwszy wynik – pasywny dochód w abonamencie ;). Mój pierwszy zadowolony z usługi klient opłacił swój abonament a ja zobaczyłem swoje pierwsze złotówki do wypłaty na partnerskim koncie.

Najlepsze w tym przypadku jest to, że nawet jeżeli nie będę więcej szukał chętnych na abonament medyczny to z każdej comiesięcznej wpłaty obecnych klientów ja dostanę należne mi wynagrodzenie i tak przez cały czas trwania umowy łącznie z jej okresami gdy będzie ona przedłużana co roku przez kolejne 10 lat.
Dochód pasywny w czystej postaci z gwarantowanym przychodem!

Dochód pasywny z abonamentu dla Ciebie

Przedstawiony wyżej i działający model jest dostępny dla każdego bez względu na rodzaj wykształcenia, sposób zatrudnienia lub jego brak. Wystarczy tylko wypełnić umowę online opłacić symboliczną, jednorazową opłatę rejestracyjną (obecnie 39 zł) za firmowy mail wraz ze skrzynką pocztową oraz dostęp do panelu gdzie znajdują się wszystkie materiały niezbędne do pracy i śledzenia jej wyników.

Teraz Twój ruch – To proste:

1. wypełnij formularz zgłoszeniowy online
2. opłać opłatę rejestracyjną
3. znajdź klienta/klientów na abonament medyczny

Jeżeli masz jakieś pytania na temat zasad zarabiania w ten sposób skontaktuj się ze mną telefonicznie, mail’em bądź osobiście a z chęcią na nie odpowiem i pomogę rozpocząć przygodę z abonamentowym dochodem pasywnym.

Życie jest piękne!

Darek Sawicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *