Bogaci budują sieci – o tym jak zbudować swoją sieć

szkolenie_s7_budowa_i_zarządzanie_siecią_sprzedażySieć, sieć, sieć – jaka znowu moja sieć? Po co mi ta sieć?

Dzięki sieci można uzyskać efekt skali co przekłada się na nieograniczone zyski.

Przykłady sieci? Mc Donalds o zasięgu ogólnoświatowym. Ikea takie same meble w całym świecie. Dzięki temu dana firma zarabia pieniądze z tysięcy punktów mając miliony klientów. Byłoby to nie osiągalne gdyby istniał sobie taki jeden punkt Mc Donalds w USA czy jedna Ikea w Szwecji.

Budowanie i ogarnianie takiej wielotysięcznej sieci wydaje się trochę przerażające choć widać na podanych przykładach, że nie jest to nie możliwe.

Dodatkowo każdy z nas kupuje produkty tych międzynarodowych gigantów więc to po prostu działa.
Czy zbudowanie i zarabianie na sieci jest możliwe przez każdego Kowalskiego? Nie uwierzysz ale tak. Obecnie takie możliwości daje na przykład strona internetowa lub marketing sieciowy. Dzięki takim rozwiązaniom każdy możne bez inwestowania pierwszego miliona zbudować swój zespół i razem z nim zarobić uczciwie swój pierwszy milinon.

Firm z którymi można to zrobić jest bardzo dużo, sprzedają różne produkty np. kosmetyki firmy Mary Kay, produkty zdrowotne Herbalife itd. Większość tych firm ma jednak jedną wadę (podobnie zresztą jak wiele firm tradycyjnych). Otóż posiadają produkty, które trzeba ciągle sprzedawać. Produkty te w każdym razie mogą zostać zamienione na inne lub klient może uznać, że nie są mu już w ogóle potrzebne. Wiąże się to z tym, że trzeba ciągle pozyskiwać nowych klientów by dążyć do zarobienia swojego pierwszego miliona.

Idealne rozwiązanie to sprzedawanie produktów abonamentowych np. abonament na telewizję cyfrową czy telefony komórkowe (umowa na 24 miesiące). Obecnie można budować swoją sieć i stawać się bogatym dzięki sprzedaży abonamentów medycznych czyli dostępu do prywatnej służby zdrowia za stałą miesięczną opłatę. Polska firma S7 Sp. z o.o. sprzedaje te usługi właśnie poprzez marketing sieciowy a do tego płaci partnerom sprzedających ich produkty przez cały czas trwania umowy przez raz pozyskanego klienta. Daje to poczucie bezpieczeństwa bo jeżeli uda Ci się osiagnąć zadowalający Cię poziom dochodu to masz gwarancję, że będzie on wypłacany przez 12 miesięcy a jeżeli klient będzie zadowolony z obsługi to z pewnością przedłuży ją na kolejne miesiące i lata tak jak każdy z nas przedłuża abonament na telefon komórkowy.

Dzięki temu możesz zbudować swoją sieć klientów i partnerów, pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy z dostępem do lekarzy i badań diagnostycznych a jednocześnie uzyskać dochód pasywny czyli czerpać zyski z raz wykonanej pracy.

31. stycznia 2015 odbędzie się we Wrocławiu szkolenie prowadzenie przez Bernarda Jastrzębskiego

„Budowa i zarządzanie siecią sprzedaży”

Szkolenie jest dostępne tyko dla partnerów firmy S7 Sp. z o.o. posiadających pakiet medyczny. Cena całodniowego szkolenia z kateringiem jest symboliczna bo już od 69 zł brutto.

 

 

 

 

Prawo Metcalfa + bogaci budują sieci wg Robert Kiyosaki i życie staje się piękne ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *