Rakieta BI Turbo we Wrocławiu

Z jakim przestajesz takim się stajesz!

Tomasz Damian, Dariusz Sawicki i Marcin Oniszczuk

Jak pisałem w innym miejscu Kto się nie rozwija ten się zwija. Ta dewiza dotyczy również mnie. Niemal w każdym miesiącu korzystam z jakiegoś stacjonarnego szkolenia. W listopadzie uczyłem się jak stosować reklamy Adwords. W styczniu jak zastosować w praktyce zwrot, że bogaci budują sieci, i jak zbudować własną sieć. Teraz jest okazja by zobaczyć co trzeba zrobić by uzyskać 500% wzrostu sprzedaży i spotkać się osobiście  z tymi, którzy takie wyniki osiągają tu i teraz.

Eric Worre autor książki „Bądź Pro” miał taką historię jak zaczynał. Zapytał na jednym z pierwszych eventów w życiu jednego z największych liderów, najbardziej produktywnego człowieka w firmie : W czym tkwi sekret. Odpowiedział : „Eric rozejrzyj się po sali, znajduje się na niej około 2000 ludzi, takie zebrania są 3 razy w roku, połowa z tych ludzi nie wróci na kolejne spotkanie ale Ci co wrócą będzie zarabiać więcej niż przeciętni ludzie w branży. Twoim zadaniem jest być wśród powracających. Na kolejnym evencie znowu tylko połowa będzie – oni zarobią 4 razy więcej niż przeciętni w ich firmie i tak będzie się dziać od wydarzenia do wydarzenia… Jeżeli będziesz stale powracał znajdziesz się wśród najwyżej opłacanych ludzi w firmie a być może nawet będziesz na scenie…”

 

Już 28. lutego 2015 we Wrocławiu dowiesz się jakich narzędzi użyć by w niespełna pół roku zostać najlepszym liderem i najlepszym sprzedawcą dzięki e-marketingu. To wszystko osiągnięcia znawców tematu Tomasza Damiana i Marcina Oniszczuka, którzy na szkleniu Rakieta BI Turbo powiedzą:

  • jak osiągnąć 500% wzrostu sprzedaży
  • jak budować perfekcyjną listę adresową
  • jakie są podstawy biznesu
  • jak wykorzystać czynnik x bez którego żaden biznes nie ma szans
  • jak wykorzystać siłę motywacji
  • jakie są możliwości Rakiety Super7

Ja już kupiłem swoje miejsce VIP w cenie 67 zł za cały dzień szkolenia prowadzonego przez praktyków mających potwierdzone sukcesy.

Jeżeli chcesz mieć miejsce  obok mnie w tej cenie skontaktuj się ze mną.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *