Darmowe Konto ze zwrotem 50 zł miesięcznie

do-50-zl-miesiecznie-wroci-do-CiebieW ostatnim czasie pojawia się dużo smutnych informacji o tym, że czasy darmowych kont bankowych się już skończyły. Banki podnoszą wszystkie możliwe opłaty, które do niedawna wynosiły ZERO złotych. Niestetytaki mamy klimat” jak mówiła pewna osoba publiczna.

Szukajcie a znajdziecie”  mówi stara ewangeliczna zasada. Szukałem i znalazłem takie konto, które nie tylko jest darmowe ale jeszcze na dodatek za każdą płatność kartą zwraca Ci 3% wydanej kwoty czyli z każdego wydanego tysiąca 30 zł 😉 a maksymalnie można dostać 50 zł miesięcznie.

600 zł w ciągu roku

Wystarczy, że założysz sobie to konto przez internet i wydasz 1670 zł a dostaniesz maksymalny możliwy zwrot czyli 50 zł miesięcznie. Jeżeli masz partnera to możecie założyć sobie dwa konta i wydawać razem pieniądze dzięki czemu Wasz budżet domowy będzie zasilany dodatkową stówką miesięcznie czyli w ciągu roku macie razem niemałą sumę 1200 zł do dyspozycji tylko za to, że płacicie kartą.

Zakładasz konto online, możesz poprosić o przysłanie umowy kurierem (możesz również pójść osobiście do oddziału banku), kartę dostaniesz pocztą więc bez wychodzenia z domu, poświęcając temu 10 minut na wypełnienie wniosku zarabiasz pasywnie 50 zł miesięcznie a 600 zł miesięcznie.

Od słów do czynów

Skoro wszystko jest już jasne proponuję bez zbędnej zwłoki przejść do zakładania darmowego rachunku. Klikasz w link (lub obrazek) i przechodzisz do strony z formularzem, podaje swoje dane imię nazwisko adres, telefon..wygląd formularza zakładania darmowego konta

Klikasz dalej i wypełniasz kolejne pola czyli data i miejsce urodzenia, gdzie mieszkasz. W informacjach dodatkowych zaznaczasz, że chcesz kartę debetową i wybierasz jak będziesz podpisywać umowę czy w miejscu do którego dokumenty dostarczy kurier czy też chcesz podejść do najbliższej placówki bankowej i tam dopełnić formalności (kopia dowodu i wzór podpisu).

Ostatecznie widzisz stronę z podsumowaniem. Idziesz do banku lub czekasz na kuriera. Po otrzymaniu umowy z numerem rachunku możesz już przelać sobie pieniądze, żeby od razu po otrzymaniu i aktywacji karty cieszyć się ze swojego pierwszego lub kolejnego źródła dochodu pasywnego.

 *Gwiazdki

  1. Wiadomo, że nic co piękne nie trwa wiecznie. Tak jak kiedyś alior sync zlikwidował swój 5% cashback tak w tym przypadku 3% zwrotu należy się przez 12 miesięcy od dnia otworzenia rachunku. Czyli po roku likwidujesz rachunek i szukasz kolejnej okazji na dodatkowego dochody pasywne.
  2. Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie więc po wydaniu 1670 zł nie dostaniesz ani grosza. Ja namówiłem na konto swoją wspaniałą małżonkę, która również ucieszyła się z dodatkowych 50 zł miesięcznie na waciki 😉
  3. Trzeba się spieszyć ponieważ zwrot dostaną tylko te osoby, które otworzą rachunek do 30 czerwca 2015 oraz złożą wniosek o kartę. Od opublikowania tej rewolucyjnej wiadomości zostało do końca tylko 65 dni!
  4. Rachunek jest za darmo pod warunkiem dokonania minimum 4 transakcji kartą miesięcznie, co raczej nie będzie problemem dla tych, którzy chcą odebrać maksymalny zwrot.

50 zł EXTRA

Dla chętnych w ramach tej samej promocji jest do wzięcia jeszcze 50 zł pod warunkiem podpisania umowy o Limit w rachunku. Dla tych, którym kasy na co dzień brak ;(

Tutaj premia będzie wypłacona po 6 miesiącach od zawarcia umowy o limit pod warunkiem, że w miesiącu wypłacania tej nagrody w wysokości 50 zł umowa będzie obowiązywała i nie będzie w trakcie wypowiedzenia.

Teraz Twój Ruch 😉

Kliknij w link lub poniższy obrazek, wpisz swoje dane i ciesz się ze swoich dochodów pasywnych.

do-50-zl-miesiecznie-wroci-do-Ciebie

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj, że Życie jest Piękne!

 

 

.