Darek Sawicki na zdjęciu

Finansowa Wolność i Dochód Pasywny

te dwa tematy mnie od kilku lat „kręcą”.
Na stronie dareksawicki.pl będę pokazywał jak można stać się Finansowo Wolnym dzięki Dochodom Pasywnym. Obecnie jestem szczęściarzem, który uzyskuje dochód ze swoich stron internetowych i programów partnerskich. Chciałbym podzielić się swoim szczęściem z Tobą i pomóc uzyskać Finansową Wolność dzięki Dochodom Pasywnym 😉

Życie jest piękne!

Po dziś dzień utworzyłem kilka stron internetowych dzięki, którym zarabiam pasywnie czyli za wykonaną kiedyś pracę otrzymuję wynagrodzenie nawet kiedy jestem na wakacjach, kiedy śpię, jestem na randce tylko we dwoje czy spędzając czas z moimi dziećmi. Te strony są związane z prowadzoną przeze mnie firmą zajmującą się pomaganiem wszystkim, którzy muszą zarejestrować swoje pojazdy (samochody, traktory, ciągniki siodłowe, motocykle, quady, skutery, kampery…).

Moje strony:

  1. RejestracjaSamochodu.pl – nasz główny serwis.
  2. Druki.rejestracjasamochodu.pl gdzie możesz zobaczyć dokumenty samochodu, pobrać umowę lub utworzyć online dokumenty potrzebne przy rejestracji samochodu z zagranicy.
  3. Ile-Kosztuje.rejestracjasamochodu.pl gdzie możesz szybko sprawdzić ile tak naprawę potrzebujesz pieniędzy by zarejestrować pojazd z zagranicy.
  4. ZolteTabliceRejestracyjne.pl możesz tu zamówić niemieckie tablice wydawane na przejazd samochodem np. bez ważnych badań technicznych czy wyrejestrowanym.
  5. DarekSawicki.pl od dawna chciałem mieć stronę imienną gdzie mógłbym dzielić się wszystkim co moim zdaniem jest ważne czy godne polecenia. Pokazywać jak stać się Wolnym Finansowo dzięki Dochodom Pasywnym.
  6. Moj blog na ekademii, który zajął drugie miejsce w konkursie zorganizowanym przez Piotra Majewskiego na najlepszy blog.
  7. wkurwiacze.pl – sam zobacz.

Dzisiaj zaczynam przygodę ze stroną dareksawicki.pl i zapraszam do dołączenia do naszego zespołu na FinansowoWolni.pl

Życie jest piękne!

Darek Sawicki